Nowa linia lotnicza

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy często podróżują drogą powietrzną – już niedługo w Krakowie pojawi się nowa linia lotnicza. Gdzie będziemy mogli polecieć?

Do Niemiec

Nowa linia lotnicza ma pojawić się 15 kwietnia przyszłego roku. Wiemy też, że będzie to Lübeck Air. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy mogli polecieć do Lubeki. Bezpośrednie rejsy mają być realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałek i piątek. Wypada też podkreślić (bo może niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy), że Lubeka zalicza się do grona najpiękniejszych niemieckich miast znajdujących się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Niektórzy mogą też powiedzieć, że miasto to możemy porównać do Krakowa.

Jak zapatrujesz się na nową propozycję? Czy Lübeck Air będzie wzbudzać spore zainteresowanie? Kiedy pojawia się coś nowego, można przypuszczać, że zainteresowanie okaże się niemałe. Niemniej jednak musimy pamiętać, że nic nie jest na zawsze – zainteresowanie trzeba umieć podtrzymać. Co więcej, nie jest to najłatwiejsze zadanie.

Dodaj komentarz