Nad Wisłą szykują się spore zmiany?

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są prace, w przypadku których zawsze trzeba patrzeć w przyszłość. Za przykład może posłużyć choćby rządzenie miastem.

Co się dzieje?

Na temat sytuacji w Krakowie można opowiadać długo, ale teraz skoncentrujemy się wyłącznie na pewnej umowie. Krótko mówiąc, chodzi o dzierżawę nieruchomości znajdujących się na Bulwarze Wołyńskim. Wypada też odnotować, że nie są to doniesienia – Urząd Miasta Krakowa poinformował (oficjalnie) o zawarciu umowy. Wiadomo również, że ma pojawić się kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy.

Gdyby potrzeba było dokładnych informacji, dobrze wiedzieć, że kompleks ma powstać do końca czerwca przyszłego roku. Co więcej, dzierżawca zobowiązuje się do prowadzenia działalności zgodnej z funkcją. Warto też mieć na uwadze, że mówi się o czymś całorocznym, ogólnodostępnym, nieogrodzonym i dostosowanym do rekreacyjnej funkcji teren. O szczegółach można opowiadać i opowiadać, także zatrzymajmy się jeszcze tylko przy plaży – czeka nas plaża piaszczysta lub plaża na drewnianym pomoście. Na pewno nie zabraknie roślinności.

Jak widać, w najbliższym czasie na Bulwarze Wołyńskim będzie się sporo działo. Pozostaje tylko pytanie o efekty, ale w tej sprawie nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie.

Informacje z Krakowa publikowane są też tutaj.

Dodaj komentarz