Lokowanie prezydenta

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wystąpił niedawno w stacji TVN – chodzi o program Dzień Dobry Wakacje. Występ ten wzbudza spore kontrowersje.

O co chodzi?

Jak się można domyślić, w telewizji nie zabrakło materiałów dotyczących Krakowa. Niektórzy mogą powiedzieć, że to świetna promocja i nie ma nad czym dyskutować, ale prawda jest nieco bardziej złożona. Nasuwa się też pytanie, ile ta promocja kosztowała?

Jak się okazuje, występ prezydenta wart był 246 tys. zł. Tak duży wydatek wiele osób uznaje za kontrowersyjny. Oczywiście prezydent kompletnie nie zgadza się z taką interpretacją. Nie można też zapomnieć o tym, że dla niektórych występ Majchrowskiego był prywatną kampanią. Co więcej, możemy usłyszeć, że brakuje pieniędzy na zieleń lub chodniki, ale na kampanię środki się znajdują.

Naturalnie pieniędzy już się nie odzyska, ale warto zadać sobie pytanie, jak cała sytuacja wpłynie na opinie o Jacku Majchrowskim? Nie ma też co ukrywać, że w najbliższym czasie temat będzie dość gorący – chyba że będziemy świadkami nowej kontrowersji.

Dodaj komentarz