Motomikołaje już się przygotowują

Mikołaje mogą kojarzyć się z reniferami czy wchodzeniem przez komin. To zrozumiałe, ale nie zapominajmy też, że możliwości jest wiele – świetnym dowodem na to są mikołaje podróżujące na motocyklach (motomikołaje).

Przygotowanie do tegorocznej akcji

Chodzi o rokroczną akcję, której celem jest pomoc osobom znajdującym się w potrzebie (tak w dużym skrócie). Tegoroczny przejazd ulicami Krakowa zaplanowano na 5 grudnia. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale można powiedzieć, że trwają przygotowania. Gdyby kogoś interesowały dokładne informacje, na pewno dobrze wiedzieć, że możemy mówić o zbiórce nowych gier i puzzli. Zebrane produkty trafią do placówek medycznych. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się z publikowanymi komunikatami. Mikołaje na motocyklach to inicjatywa, podczas której wiele się dzieje.

Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że mowa o inicjatywie, która zrodziła się wśród krakowskich motocyklistów. Wypada to podkreślić, ponieważ możemy też usłyszeć o działaniach w innych miastach.

Dodaj komentarz