Młody talent trenuje z pierwszym zespołem Wisły Kraków

W tym tygodniu Maciej Kuziemka, 17-letni piłkarz grający na pozycji skrzydłowego, ma szansę trenować z pierwszym zespołem Wisły Kraków. Po licznych niepowodzeniach drużyny w ostatnich latach, obecność tak młodego zawodnika może przynieść optymizm i nadzieję na lepsze dni dla klubu.

Wisła Kraków, znana też jako „Biała Gwiazda”, w ostatnich latach nie spełnia oczekiwań swoich kibiców. Degradacja z Ekstraklasy, porażka w barażach o powrót do rozgrywek na najwyższym poziomie, a teraz po 13 kolejkach obecnego sezonu, klub znajduje się na siódmym miejscu w lidze niższej rangą. Z dorobkiem 20 punktów, drużyna traci pięć „oczek” do miejsca dającego awans do Ekstraklasy.

Jednak Wisła Kraków znajduje powód do optymizmu w postaci Macieja Kuziemki. Młody piłkarz dołączył do drużyny we wrześniu 2021 roku, przechodząc z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Teraz ma szansę pokazać się z dobrej strony trenując z pierwszym zespołem. Może to być sygnał, że Wisła Kraków stawia na rozwój młodych talentów, co może przynieść klubowi korzyści w przyszłości.

Dodaj komentarz