Matteo Bocelli ponownie oczarował publiczność w Krakowie

Pod koniec sierpnia tego roku, Matteo Bocelli, 26-letni syn Andrei Bocellego, niespodziewanie dla mieszkańców i turystów, zaskoczył swoją obecnością na rynku w Krakowie. Internauci byli zachwyceni tym niezapowiedzianym występem, nazywając go „czymś wspaniałym”. 11 października młody artysta ponownie pojawił się w Krakowie, dając koncert dla swoich fanów.

Wrzesień był dla Matteo Bocellego ważnym miesiącem – to właśnie wtedy miała miejsce premiera jego debiutanckiego albumu o tytule „Matteo”. Po wydaniu płyty, artysta kontynuował swoją trasę koncertową. 11 października wystąpił w ICE Kraków, a następnie ruszył do stolicy, gdzie zaśpiewał dla swoich fanów podczas weekendowego koncertu. Szereg występów Matteo Bocellego zakończy się we Wrocławiu w poniedziałek, gdzie będzie można usłyszeć największe przeboje artysty w Hali Stulecia.

Mimo że jest utalentowanym muzykiem i synem jednego z najznakomitszych śpiewaków operowych świata, Matteo Bocelli zawsze okazywał skromność. W licznych wywiadach wielokrotnie podkreślał swoją pasję do muzyki oraz bliski związek z ojcem.

Dodaj komentarz