Kontynuacja współpracy: Radosław Sobolewski pozostaje trenerem Wisły Kraków

Radosław Sobolewski zdecydował się podpisać umowę na kolejny rok ze swoim obecnym klubem, Wisłą Kraków. Mimo niedawnego niepowodzenia w półfinale barażu o awans do Ekstraklasy przeciwko Puszczy Niepołomice, trener nie zamierza zmieniać swojego stanowiska. Ponadto, kontrakt zawiera klauzulę możliwości przedłużenia umowy, jeżeli uda się osiągnąć cel awansu do Ekstraklasy. W międzyczasie, Wisła oficjalnie ogłosiła również przedłużenie kontraktu z dyrektorem sportowym, Kiko Ramirezem.

W jednym z oświadczeń klubowych na temat nowego kontraktu trenera, dyrektor sportowy Wisły, Kiko Ramirez, skomentował decyzję o przedłużeniu współpracy z Radosławem Sobolewskim. Według niego, umowa będzie ważna również w nadchodzącym sezonie, a kontynuacja tej współpracy jest uzasadniona, patrząc na dotychczasową pracę trenera oraz jego sztabu szkoleniowego. Ramirez wyraził przekonanie, że trwająca już parę miesięcy misja odniesienia sukcesów przez drużynę będzie kontynuowana w kolejnych sezonach.

Dyrektor sportowy dodał, że wierzy w powodzenie wspólnie podjętej misji i ufa, że przedłużenie umowy z Radosławem Sobolewskim to słuszna decyzja, która przyczyni się do dalszego rozwoju drużyny zarówno na poziomie sportowym, jak i organizacyjnym. Kluczowe znaczenie ma tutaj budowa silnego pionu sportowego w klubie oraz wprowadzenie nowych strategii i koncepcji na przyszłość.

Dodaj komentarz