Globalna firma AMS przenosi siedzibę do biurowca The Park Kraków

W czerwcu tego roku, ulica Saska w Krakowie stanie się nowym domem dla globalnej firmy AMS. Firma, która jest liderem na rynku outsourcingu procesów rekrutacyjnych i zarządzania talentami, zamierza przenieść swoją siedzibę do wspomnianego biurowca.

Kompleks biurowy The Park Kraków jest zarządzany przez Cain International i White Star Real Estate. Właśnie tam, w wyniku niedawno ukończonej budowy budynku B2 i rozpoczęcia prac nad budynkami B3 i B4, trwają rozmowy z kilkoma topowymi globalnymi markami. Jednym z najemców, który na pewno zasili szeregi firmy znajdującej się w budynku B2, będzie AMS Poland.

AMS to globalny gracz w branży zarządzania talentami, który specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanej siły roboczej na konkretne stanowiska dla różnych klientów. „Komfort i produktywność naszych pracowników są dla nas priorytetem. Chcemy zapewnić im nowoczesną infrastrukturę, atrakcyjne udogodnienia oraz warunki pracy spełniające ich oczekiwania” – wyjaśnia Beata Pawłowska, Head of European Centres at AMS Poland.

Pawłowska zaznacza, że decyzja o przeniesieniu siedziby firmy do The Park Kraków była starannie przemyślana. „To było strategiczne posunięcie, które pozwoli na rozwój i ekspansję naszego biznesu” – podkreśla.

AMS Poland zamierza wynająć całe czwarte piętro (ponad 3000 mkw.) oraz część piątego (ponad 900 mkw.) w budynku B2. Przenosiny firmy Alexander Mann Solutions Poland są planowane na czerwiec.

„Cieszymy się, że AMS Poland dołącza do naszej społeczności najemców. To globalna firma, która wyznacza standardy w dziedzinie zarządzania talentami. Jej obecność w The Park Kraków jest dowodem na to, że nasz kompleks jest idealnym miejscem do pracy i rozwoju biznesu. Innowacyjność i wysoka jakość usług świadczonych przez naszego nowego najemcę idealnie wpisują się w filozofię The Park Kraków jako lidera na rynku centrum biznesowego” – dodaje Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

Dodaj komentarz