Ekscytujące i multimedialne spotkanie z muzyką filmową w TAURON Arenie Kraków – 8 marca 2024

W dniu 8 marca 2024 roku, oczekuje nas niesamowite wydarzenie muzyczne. W TAURON Arenie Kraków, rozbrzmiewać będą najpopularniejsze utwory z kultowych filmów podczas Koncertu Muzyki Filmowej. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, że to nie tylko koncert, ale także spektakularne show multimedialne. Na scenie pojawi się ekran LED o imponującej wielkości – ponad 100 metrów kwadratowych, prezentując obraz w najwyższej możliwej jakości – 4K.

Tego dnia, będą miały miejsce rewelacyjne wykonania największych hitów muzyki filmowej. Usłyszymy między innymi suity symfoniczne z tak znanych i uwielbianych filmów jak: Star Wars, trylogia The Lord of the Rings, Pirates of the Caribbean, The Dark Knight, Jurassic Park, Inception, Cinema Paradiso czy Harry Potter. Każdy z nich przyniósł ze sobą niezapomniane melodie, które teraz ożyją na nowo w specjalnych aranżacjach.

Wyjątkowy charakter koncertu podkreślą również goście specjalni. Na scenie wystąpią Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska, oraz Krzysztof Cugowski. Całe wydarzenie poprowadzi natomiast znany i lubiany Tomasz Kammel.

Na koncert zaprasza 100-osobowa orkiestra: Royal Symphony Orchestra. Orkiestrą pokieruje znamienity José Maria Florêncio. Do wykonania utworów przystąpi także 100-osobowy chór, co na pewno dopełni całość wydarzenia i sprawi, że stanie się ono niezapomnianym przeżyciem dla każdego miłośnika muzyki filmowej.

Dodaj komentarz