Deweloper Panattoni otrzymuje finansowanie od mBanku na finalizację parku logistycznego w Krakowie

Panattoni, znany deweloper nieruchomości komercyjnych, jest w trakcie finalizacji swojego najnowszego przedsięwzięcia – parku logistycznego w krakowskiej Nowej Hucie. Realizację tego ambitnego projektu umożliwi finansowanie uzyskane od mBanku.

W ramach udzielonego wsparcia finansowego, Panattoni otrzymał kredyt w wysokości 21 milionów euro na rozwój swojego projektu o nazwie City Logistics Kraków III. Pozyskanie tych środków ma kluczowe znaczenie dla dewelopera, umożliwiając mu dokończenie budowy nowoczesnej infrastruktury logistycznej w strategicznym punkcie Krakowa – Nowej Hucie.

Zakończenie prac budowlanych nad tym imponującym projektem, który na powierzchni ponad 25,5 tysięcy metrów kwadratowych ma zaspokoić rosnące potrzeby sektora e-commerce, jest planowane na sierpień 2024 roku.

Park logistyczny City Logistics Kraków III cieszy się doskonałą lokalizacją z łatwym dostępem do miejskich środków transportu. Położony jest w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowo-autobusowej Pleszów, a dodatkowo, jest dogodnie usytuowany w pobliżu drogi krajowej DK 79 oraz ekspresowej S7, co daje łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych miasta. Bliskość autostrady dodatkowo podkreśla jego strategiczne położenie.

Dodaj komentarz