Darmowe kontrole techniczne rowerów dla mieszkańców Krakowa na początek sezonu rowerowego

Rozpoczynający się sezon rowerowy skłania wielu mieszkańców Krakowa do przeprowadzenia serwisu swoich jednośladów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, miasto proponuje bezpłatne przeglądy rowerów. Specjaliści dokonają oceny kondycji technicznej pojazdów i podadzą sugestie dotyczące ewentualnych napraw, jednak nie będą one realizowane na miejscu.

Zaproszenie na darmowy check-up kierowane jest do wszystkich chętnych, którzy pragną poznać stan swojego roweru oraz porady specjalistów odnośnie koniecznych poprawek czy wymiany części. Jednakże, zgodnie z informacją podaną przez miasto, kontrola ta nie jest równoznaczna z usługą serwisową, dlatego wszelkie wykryte usterki zostaną jedynie zgłoszone właścicielowi roweru.

W sytuacji, gdy stwierdzone zostaną drobne usterki i kolejka oczekujących na kontrolę nie będzie długa, możliwe może okazać się wykonanie szybkich napraw. Wszystkim użytkownikom oferowane są takie usługi jak regulacja hamulców i siodełka, ocena stopnia zużycia klocków hamulcowych i łańcucha, nasmarowanie łańcucha, sprawdzenie stanu opon, czy także ich napompowanie.

Dodaj komentarz