Ciężarówka Coca-Coli przyciągnęła tłumy do Galerii Kazimierz

Ciężarówka Coca-Coli kontynuuje swoją podróż po Polsce. W sobotę 10 grudnia zawitała do Krakowa i cały dzień stała przed Galerią Kazimierz, gdzie przygotowano również wiele innych atrakcji. Coca-Cola przyciągnęła pod galerię handlową prawdzie tłumy. Wydarzenie bez wątpienia można zaliczyć do udanych,  mieszkańcy Krakowa poczuli wspaniałą atmosferę świąt.

Współczesny symbol Bożego Narodzenia obecny w Krakowie

Ciężarówka Coca-Coli stała się powszechnym symbolem Bożego Narodzenia z powodu świątecznej reklamy napoju, która nawet obecnie, po wielu latach od wyemitowania, jest uznawana za jedną z piękniejszych reklam, jakie kiedykolwiek powstały. Ozdobiona światełkami ciężarówka przyjemnie się kojarzy i od kilku lat regularnie pojawia się w polskich miastach jako atrakcja. Ciężarówce naturalnie towarzyszy święty Mikołaj. W Krakowie pojawiły się także renifery i poczęstunek. Wiele osób otrzymało darmową puszkę Coli i wykonało pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.

Dodatkową atrakcją świątecznej imprezy były konkursy z nagrodami. W tle rozbrzmiewała świąteczna muzyka, w tym ulubione, popularne piosenki nagrane przez gwiazdy.

Dodaj komentarz