Albert Rude potwierdza: zawodnicy Wisły Kraków są w doskonałej kondycji na inaugurację rundy wiosennej

Albert Rude, szkoleniowiec krakowskiej Wisły, z entuzjazmem podkreśla imponującą formę swojego zespołu na otwarcie rundy wiosennej. Jego zdaniem, dyspozycja fizyczna jego zawodników jest na poziomie „bestialskim”.

Ostatnio Billel Omrani i Richard Boateng Welbeck przeszli testy zdrowotne przed podpisaniem umów z klubem. Omrani, napastnik reprezentujący barwy Algierii, jest w nienagannej formie i zdecydował się dołączyć do drużyny aż do 4 czerwca. Z kolei sytuacja pomocnika wywołała pewne niepokoje ze względu na problemy zdrowotne, które dotknęły go podczas ostatniego sezonu gry w Izraelu. Klub zdecydował jednak, że Boateng Welbeck nie zostanie członkiem drużyny, jak poinformował trener Rude.

32-letni piłkarz z Ghany miał na celu wzmocnienie Wisły Kraków w środku pola. Jest to pozycja, która wymagało wsparcia po operacji kolana Bartosza Talara (zerwanie więzadeł) oraz zabiegu artroskopii, któremu poddał się Patryk Gogół. 27 lutego, w przeddzień meczu pucharowego z Widzewem Łódź, klub przekazał dodatkowo niepokojące wiadomości. Podczas jednego z treningów Vullnet Basha doznał urazu mięśnia dwugłowego, a Igor Sapała naderwał mięsień przywodziciela.

Dodaj komentarz