Aerosmith nie wystąpi w Krakowie!

Wygląda na to, że wracamy do okresu, podczas którego wiele wydarzeń było odwoływanych. Tym razem chodzi o zespół Aerosmith – koncert tego zespołu miał odbyć się 13 lipca w TAURON Arenie Kraków, ale już wiemy, że się nie odbędzie.

Co wiadomo na ten temat?

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z opublikowanym oświadczeniem niedoszłych gości. Krótko mówiąc, Aerosmith informuje fanów, że część trasy (europejska trasa w czerwcu i lipcu) jest odwołana. Powodu nie trzeba chyba podawać.

Wiele osób ma prawo być zawiedzionych, ale sytuacja była jasna – zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie to priorytety. Przy takim stawianiu sprawy trudno dyskutować. Dobrze też mieć na uwadze, że wkrótce należy spodziewać się ekscytujących wiadomości. Z jednej strony tajemnica, ale z drugiej pewnie podejrzenia mogą się pojawiać. Niemniej jednak zostawmy domysły – prędzej lub później wszystko stanie się jasne.

Aerosmith nie pojawi się w najbliższym czasie, ale pamiętajmy też o tym, że mimo problemów część wydarzeń się odbywa. Jeżeli chcesz posłuchać dobrej muzyki, zapewne się nie zawiedziesz.

Dodaj komentarz