17 czerwca rozpoczęła się modernizacja sieci energetycznej w okolicach stacji transformatorowej na ulicy Dobrego Pasterza

Od 17 czerwca na ulicy Dobrego Pasterza w Krakowie trwa przebudowa infrastruktury energetycznej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji transformatorowej. W wyniku tych prac konieczne było wprowadzenie tymczasowych zmian w organizacji ruchu, które dotyczą obszaru w pobliżu budynków o numerach 118 i 118c. Informacje na ten temat przekazał wykonawca linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Mistrzejowic.

Prace remontowe na ulicy Dobrego Pasterza pod numerem 118 spowodowały, że konieczne było zamknięcie pięciu miejsc parkingowych. Czas trwania prac w tej lokalizacji szacowany jest na cztery dni. Firma Gülermak, która jest odpowiedzialna za realizację inwestycji, apeluje do mieszkańców o unikanie parkowania w wyznaczonych miejscach.

Natomiast prace przy ulicy Dobrego Pasterza 118c wymagały czasowego zamknięcia drogi prowadzącej do wewnętrznego parkingu znajdującego się za szlabanem oraz dostępu do parkingu przy bloku o numerze 118. Prace w tym miejscu mają potrwać dwa tygodnie. Wykonawca zwraca się z prośbą do mieszkańców o nieblokowanie wjazdu.

Dodaj komentarz