Zaproszenie na spektakl dźwięku i obrazu – Koncert Muzyki Filmowej w TAURON Arenie Kraków

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników muzyki i kina na niezapomniane wydarzenie kulturalne, jakim jest Koncert Muzyki Filmowej. Jest to unikalne połączenie sztuki audiowizualnej i muzycznej, które ożywi najbardziej kultowe melodie z kinematografii. Wydarzenie to ma miejsce 8 marca 2024 roku w prestiżowej TAURON Arenie Kraków.

W trakcie koncertu dostępne będzie multimedialne show, które zawiera ponad 100 metrów kwadratowych ekranu LED. Technologia ta dostarcza obraz w najwyższej możliwej jakości, czyli w rozdzielczości 4K, co gwarantuje niesamowite wrażenia dla widzów.

Koncert będzie pełen popularnych utworów z takich filmów jak Star Wars, The Lord of the Rings, Pirates of the Caribbean, The Dark Knight, Jurassic Park, Inception, Cinema Paradiso oraz Harry Potter. Utwory te zostaną zaprezentowane w starannie wykonanych aranżacjach, które podkreślą ich wyjątkowość.

Podczas tego wieczoru na scenie pojawią się także znani i cenieni goście specjalni: Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska oraz Krzysztof Cugowski. Całość wydarzenia poprowadzi profesjonalny i charyzmatyczny Tomasz Kammel.

Na scenie zagoszczą również profesjonaliści z Royal Symphony Orchestra pod batutą uznawanego dyrygenta José Maria Florêncio. Towarzyszyć im będzie 100-osobowy chór, który doda koncertowi dodatkowego uroku i magii.

Dodaj komentarz