Z Krakowa prosto do stolicy Albanii. Nowe połączenie lotnicze od przyszłego roku

Od marca przyszłego roku Wizz Air rozpocznie realizację lotów z lotniska w Krakowie do Tirany, stolicy Albanii. Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu, uzupełniając letni rozkład lotów, nad którym obecnie pracuje zarząd krakowskiego portu lotniczego. Przyszły sezon zapowiada się ciekawie, ale tegoroczna oferta również jest bardzo korzystna dla podróżnych.

Kraków Airport szykuje siatkę połączeń na przyszły rok

Regularne loty z Kraków Airport do stolicy Albanii to nowość, którą podróżni będą mogli cieszyć się w przyszłym roku. Wizz Air uruchomi linię w marcu 2024 roku, a loty będą realizowane w poniedziałki, środy i piątki. Tirana jest miastem klimatycznym i interesującym, z bogatą ofertą atrakcji turystycznych. W mieście znajduje się również wiele restauracji, kawiarni, teatrów i klubów nocnych, które dodatkowo wzbogacają jego atmosferę i życie kulturalne.

Zarząd krakowskiego portu lotniczego po raz kolejny pokazuje, że pragnie rozwijać potencjał lotniska, będącego drugim co do ilości obsługiwanych pasażerów lotniskiem w Polsce. Obecnie Kraków Airport oferuje loty do 106 miast w 33 krajach. Bogata oferta lotniska wciąż się rozrasta, zachęcając podróżnych.

Dodaj komentarz