XVI Piknik Krowoderski "W krainie bajek" – najciekawsze wydarzenie soboty

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy i twórczych form spędzania wolnego czasu na dzisiejszy XVI Piknik Krowoderski „W krainie bajek”. Wydarzenie to zacznie się o godzinie 11.30 w miejscu, które jest sercem młodzieżowej kultury – Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza”, położonym przy ulicy Reymonta 18.

Po tym roku organizatorzy zdecydowali, że zabiorą wszystkich chętnych w magiczny świat bajek, pełen dziecięcej wyobraźni i zaczarowanych wspomnień. W ramach pikniku przeprowadzony zostanie konkurs na najbardziej oryginalne przebranie zainspirowane postaciami z bajek. Ale to nie wszystko! Klub Sportowy Kraków Dragons przedstawi uczestnikom tajemnice gry w quadballa, a także poprowadzi warsztaty z tworzenia magicznych różdżek. Dodatkowo przewidziano sesję zdjęciową z miotłami, łapanie złotego znicza, rzut kaflem do pętli oraz quiz sprawdzający wiedzę na temat Harry’ego Pottera!

Piknik obfitować będzie również w różnorodne gry i rozgrywki sportowe, a także w przejażdżki konne. Dla miłośników sztuki cyrkowej organizatorzy przygotowali warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się niektórych trików. Zwolennicy twórczych działań plastycznych będą mogli skorzystać z malowania twarzy oraz koncertu pełnego bajkowych hitów. Jedną z głównych atrakcji będzie loteria, w której do wygrania jest wiele fantastycznych nagród. Całość pikniku uprzyjemni słodkości w postaci waty cukrowej, pysznych gofrów oraz popcornu.

Na pikniku swoje stoisko będzie miała również Paleta – Klub Kultury, który przygotował program pełen magii i zaczarowanej wyobraźni. W jego ramach odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy będą mogli stworzyć wakacyjne kapelusze z papieru oraz ekologiczne ozdoby z materiałów naturalnych.

Dodaj komentarz