Wisła Kraków: Kolejne przetasowania w zespole w trakcie okienka transferowego

Podczas obecnego okresu transferowego, Wisła Kraków wykazuje niezwykłą aktywność. W składzie zespołu dokonują się znaczące zmiany, z jego szeregów odeszło wielu zawodników, w tym grupa młodych piłkarzy. Również ostatnie ogłoszenie klubu dotyczy odejścia kolejnego utalentowanego zawodnika.

17-letni Dawid Gruszecki, to kolejny piłkarz, który opuszcza Wisłę Kraków. Informacje na temat przeprowadzenia definitywnego transferu do Zagłębia Lubin zostały niedawno potwierdzone przez zarząd klubu. Natomiast drużynę U-19 Wisły ma wzmocnić Dawid Gap, który dotychczas występował w młodzieżowych zespołach Zagłębia Lubin. Nie podano jednak szczegółów dotyczących długoterminowości kontraktów obu zawodników.

Dawid Gruszecki dołączył do Wisły Kraków latem ubiegłego roku, po przejściu ze Śląska Wrocław. W poprzednim sezonie reprezentował barwy zespołu w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie brał udział w 21 spotkaniach i zdobył sześć bramek. Gruszecki jest także regularnie powoływany do gry w reprezentacji Polski U-17. Do chwili obecnej, jako reprezentant kraju, wystąpił siedem razy na boisku i strzelił cztery gole – wszystkie podczas meczu towarzyskiego przeciwko Mołdawii, zakończonego wynikiem 6:0 dla Polski.

Dodaj komentarz