Wielkie centrum handlowe Atut Ruczaj 2 w Krakowie już otwarte!

Moda na wielkie centra handlowe nie mija. Kraków ma za sobą otwarcie wielkiego centrum handlowego Atut Ruczaj 2, a już niedługo miasto wzbogaci się o jeszcze jedną dużą galerię handlową. Klienci wydają się  zadowoleni z niedawnego otwarcia galerii Atut, jednak nieco inne zdanie mogą mieć kierowcy, przejeżdżający przez zakorkowane okolice centrum.

Centrum handlowe w rozwijającej się części miasta

Mieszkańcy Krakowa pozytywnie ocenili realizowaną od 2019 roku inwestycję. Gigantyczne centrum handlowe zawiera wszystkie niezbędne sklepy i dużo więcej. W galerii pojawią się między innymi takie sklepy jak Pepco, Action, Biedronka, czy Empik. Z nowej galerii handlowej najbardziej skorzystają mieszkańcy okolicy, którzy dotychczas musieli dojeżdżać na zakupy do centrum oddalonego o kilka kilometrów.

Ruczaj jest intensywnie rozwijającą się okolicą, co niestety negatywnie wpływa na ruch. Budowa centrum handlowego szła w parze z modernizacją okolicznej infrastruktury, ale to nie rozwiązało wszystkich problemów. Duże zainteresowanie galerią handlową może przyczynić się do powstawania korków w dzielnicy.

Dodaj komentarz