Weekendowe kursy autobusów do Ojcowa i krakowskiego zoo

W najbliższą sobotę oraz niedzielę, czyli 10 i 11 czerwca, mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z sezonowych i rekreacyjnych linii autobusowych, które mają za zadanie ułatwić im dotarcie do ogrodu zoologicznego oraz malowniczego Ojcowa. W ten weekend autobusy linii LR0 oraz 434 będą kursować, aby zapewnić szybki i wygodny dojazd do ww. atrakcji turystycznych.

Autobusy linii LR0 umożliwią mieszkańcom wycieczkę do Ojcowa, zaś linia 434 zapewni transport do krakowskiego ogrodu zoologicznego. Poza tym, wraz z nadejściem weekendu wprowadzone zostaną dodatkowe kursy na linii 134, co jeszcze bardziej ułatwi dojazd w wybrane miejsca.

Dzięki tym specjalnym kursom zarówno mieszkańcy miasta, jak i turyści odwiedzający Kraków będą mieli okazję wybrać się na przyjemne wycieczki w ciekawe miejsca regionu. Ojcowski Park Narodowy oraz ogród zoologiczny to doskonałe propozycje na spędzenie wolnego czasu dla całych rodzin oraz grup znajomych, którzy pragną nacieszyć się pięknem przyrody oraz obcowaniem ze zwierzętami w zielonym otoczeniu.

Dodaj komentarz