W marcu czeka nas show szalonych naukowców!

Naukowiec i show to połączenie, które może wydawać się rzadkie, ale takie myślenie jest niewłaściwe. Zdarzają się różne sytuacje i najlepszym tego dowodem jest marcowe Show Szalonych Naukowców.

Dla najmłodszych

Wydarzenie to powinno zainteresować najmłodszych mieszkańców Krakowa. Temat widowiska to perypetie wyjątkowych bohaterów: Igreka, Człowieka-Robaka, Niny i Profesora Trauta. Wiadomo też, że możemy mówić o emocjonującym pokazie eksperymentów. Można również do tego dodać, że zainteresowani mogą być pewni spektakularnych doświadczeń chemicznych czy poznania zasad rządzących planetami.

Dobrze też spojrzeć na to wszystko z innej strony – możemy mówić o podróży do fascynującego świata. Świata, w którym mamy kolorowe próbówki czy buchającą pianę. Show Szalonych Naukowców to okazja do przeżycia przygody, którą zapamięta się na długie lata! Nie można również zapomnieć o edukacji – chodzi o alternatywę dla tradycyjnych metod edukacyjnych. Choć trzeba też przyznać, że mowa o charakterze rozrywkowym. Nacisk na charakter rozrywkowy sprawia, że widzowie nie usłyszą szczegółowych wyjaśnień.

Show Szalonych Naukowców powstało dla dzieci w wieku 5-12 lat. Dokładny termin to 30 marca i co ważne, odbędą się dwa seanse. O 10:30 dla młodszych, natomiast o 18:00 dla starszych.

Dodaj komentarz