Tragiczny wypadek w Niepołomicach – zginał 45-letni kierowca

W dniu 13 czerwca bieżącego roku o godzinie 8:40 na ulicy Wimmera, przy drodze krajowej numer 8 znajdującej się w Niepołomicach (powiat wielicki), doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. W wyniku wypadku życie stracił 45-letni mężczyzna. Pomimo prób reanimacji i interwencji strażaków, nie udało się uratować poszkodowanego. Policja ujawnia obecnie dodatkowe informacje na temat tego wydarzenia.

Pierwsze ustalenia śledczych sugerują, że prowadzący pojazd marki Toyota, będący mieszkańcem powiatu wielickiego, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pas ruchu przeciwnego kierunku i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. Niestety, w rezultacie tego zdarzenia, kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu.

Śledczy pracują nad precyzyjnym ustaleniem okoliczności i przyczyn zaistniałego wypadku pod kontrolą prokuratury. Funkcjonariusze policji składają kolejne apele dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach i proszą kierowców o zachowanie ostrożności oraz rozwagi. Przypominają również o zasadach ruchu drogowego, które mają decydujący wpływ na bezpieczne poruszanie się pojazdami na drogach. Warto pamiętać, że jedynie chwila nieuwagi może prowadzić do tragicznych skutków.

Dodaj komentarz