Tauron Arena Kraków: w listopadzie na scenie pojawi się Björk!

Jesienią tego roku szykuje się wielkie widowisko i wydarzenie muzyczne w jednym. Znana artystka Björk zapowiedziała swój koncert w Krakowie. Będzie on częścią aktualnej trasy koncertowej piosenkarki. 18 listopada Tauron Arena Kraków zabrzmi dźwiękami z najnowszej płyty Björk. To jedyny tegoroczny występ artystki w Polsce.

Światowej sławy wokalistka wystąpi w Krakowie

Björk rozpoczyna trasę koncertową w związku z albumem muzycznym „Utopia” i najnowszym krążkiem „Fossora”. Pierwszy koncert odbył się w Nowym Jorku. Wydarzenie jest właściwie zaawansowanym pokazem multimedialnym połączonym z muzyką. Krytycy bardzo dobrze przyjęli program i wszystko wskazuje na to, że występ Björk jest wart zobaczenia. Artystka pojawi się również w Polsce. Koncert gwiazdy zaplanowano na 18 listopada 2023 roku. Będzie to jedyny koncert w Polsce. Sprzedaż biletów ruszy już 3 lutego. Przedsprzedaż będzie dostępna dzień wcześniej.

Björk to kontrowersyjna artystka, której nie można odmówić talentu. Karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 11 lat, a jej piosenki są znane niemal na całym świecie. Björk nie tylko sama pisze teksty, ale również komponuje i wydaje muzykę. Znana również jako aktorka i poetka.

Dodaj komentarz