Rozpoczęto sprzedaż powierzchni biurowych w krakowskim kompleksie The Park

Właściciel krakowskiego kompleksu biurowego The Park uruchomił sprzedaż dostępnych powierzchni biurowych. Kompleks biurowy powitał już swojego kolejnego najemcę, firmę Sweco Polska.

Sweco Polska to firma o profilu konsultingowo-projektowym, specjalizująca się w różnorodnych dziedzinach inżynierii. Swoje usługi oferuje w zakresie inżynierii drogowej i mostowej, geodezji, architektury, energetyki, inżynierii przemysłowej, gospodarki wodnej oraz ochrony środowiska. W kompleksie The Park Kraków, spółka zajmie całkowitą powierzchnię trzeciego piętra w budynku B2.

Decyzja o przeniesieniu siedziby krakowskiego oddziału firmy Sweco Polska do kompleksu The Park Kraków stanowi część długoterminowej strategii rozwoju firmy – jak wyjaśnia Maciej Olejarczyk, dyrektor krakowskiego biura projektowego Sweco Polska.

Olejarczyk zauważa, że nowe, przestronne i komfortowe biuro będzie sprzyjało utrzymaniu szybkiego tempa wzrostu organicznego. Dodatkowo, nowa siedziba umożliwi firmie rozwijanie nowych obszarów działalności. Dyrektor podkreśla, że ważne było dla firmy stworzenie miejsca pracy o wysokim standardzie komfortu, które pozwoli pracownikom na utrzymanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Przekonany jest, że przenosiny krakowskiego oddziału Sweco Polska do kompleksu The Park Kraków to początek nowej ery w działalności biznesowej firmy i silny impuls do ugruntowania jej pozycji na rynku.

Dodaj komentarz