Primark w Polsce!

Znana zagraniczna sieć otwiera swój pierwszy sklep w Polsce! Już jutro w Galerii Młociny w stolicy kraju otworzy się pierwszy Primark w Polsce. W zagranicznych lokalach można tam znaleźć produkty dobrej jakości w niskich cenach. Jeśli sklep zyska taką popularność, jaką ma w innych krajach, to na pewno możemy spodziewać się rozbudowy aktywności marki w Polsce.

Czy Polska filia również miło zaskoczy odwiedzających ją klientów?

Do tej pory, aby odwiedzić Primark, należało udać się do Europy Zachodniej. Sklepy sieci można znaleźć na przykład w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii. Tam Primark jest szczególnie popularny wśród lokalnej młodzieży i turystów z całego świata. Polski odpowiednik zajmuje 2 piętra Galerii Młociny. Wewnątrz można znaleźć aż 30 kas oraz przymierzalnie (w tym kilkuosobowe). Poza funkcją handlową sklep ma również prezentować się dobrze, a na dodatek zadbano o dostępność punktów ładowania telefonu oraz bezpłatny dostęp do sieci WiFi.

Oferta sieci Primark

Informacje o cenach obowiązujących w polskim Primarku można znaleźć już Internecie. Koszulkę można nabyć już za 10 złotych, natomiast koszt spodni zamyka się w granicach 50 złotych. W sklepie poza odzieżą i obuwiem można znaleźć również dekoracje wnętrz, biżuterię, produkty higieny osobistej, kosmetyki i wiele, wiele innych. Wszystkim zainteresowanym polecam zaopatrzyć się w wolne popołudnie oraz pełny portfel! W zakupowym szaleństwie należy pamiętać również o panujących obostrzeniach, czyli o zasłanianiu ust i nosa oraz dezynfekcji dłoni. Otwarcie sklepu już 20 sierpnia o godzinie 10:00.