Pogoda w Krakowie 11 sierpnia 2023

Nadchodzi piątek, 11 sierpnia 2023 roku, a z nim zapowiadana jest mieszana pogoda dla malowniczego miasta Krakowa. Kiedy o świcie, dokładnie o 6:00 nad miastem pojawi się pierwsze światło dnia, przewidujemy, że powietrze będzie błyskotliwie czyste i bezchmurne. Wiatr będzie leniwie przechadzał się z prędkością 2 km/h, przybywając z kierunku południowo-zachodniego. Temperatura wyniesie komfortowe 15°C.

Między porankiem a popołudniem, o godzinie 12:00, niebo pokryje delikatny welon chmur. Średnia prędkość wiatru nie zmieni się i będzie wynosić 2 km/h, tym razem niosąc ze sobą powiew zachodni. Temperatury wzrosną do wartości typowej dla letniego dnia – 23°C.

Podczas podwieczorku, o godzinie 15:00 spodziewane jest lekkie zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostanie na stałym poziomie 2 km/h, a temperatura utrzyma się na poziomie 23°C.

Wieczór tego piątkowego dnia, o godzinie 18:00, przyniesie ze sobą umiarkowane zachmurzenie. Wiatr zwolni do prędkości 1 km/h i nadal będzie dochodzić z kierunku południowo-zachodniego. Termometry wskażą nieco niższy stan – 19°C.

Na sam koniec dnia, o godzinie 21:00, można spodziewać się utrzymania umiarkowanego zachmurzenia oraz prędkości wiatru na poziomie 1 km/h. Temperatura nocna spadnie do 16°C.

Gdy zestawimy tę prognozę pogody z danymi z dnia poprzedniego – 10 sierpnia 2023 roku – zauważymy pewne różnice. W porównaniu do poprzedniego dnia prognozuje się więcej słońca i mniej chmur. Oczekuje się również wyższych temperatur. Prędkość wiatru nie ulegnie większym zmianom. Podsumowując obie prognozy możemy stwierdzić, że pogoda w Krakowie ma być przyjemna.

Na koniec warto wspomnieć, że tego dnia słońce wzejdzie o godzinie 5:21:43 a zachodzić będzie o godzinie 20:09:46.

Dodaj komentarz