Ostatnie prace przy budowie boisk do padla i teqballa przed III Igrzyskami Europejskimi 2023 w Krakowie

23 czerwca, w piątek, na Rynku Głównym w Krakowie przy Ratuszu trwają końcowe prace związane z montażem boisk do padla i teqballa. Już od 24 czerwca, w sobotę, fani sportu będą mogli śledzić zmagania zawodników w tych dyscyplinach podczas trwających III Igrzysk Europejskich 2023 Kraków-Małopolska. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że uczestnicy będą mogli przeżyć niezapomniane chwile emocji sportowych w malowniczym otoczeniu zabytkowego Starego Miasta.

Montaż boisk na Rynku Głównym rozpoczął się w zeszłym tygodniu. Prace zostały rozpoczęte tuż po zakończeniu uroczystości związanych z przemarszem orszaku Lajkonika, który odbył się 15 czerwca. Ze względu na tę krakowską tradycję, organizatorzy mieli niewiele czasu na przygotowanie boisk i trybun dla widzów.

W związku z tym, boiska i trybuny nie były gotowe na inaugurację igrzysk, która miała miejsce 21 czerwca, w środę. Spotkania eliminacyjne oraz pierwsza runda play-off w padlu odbywają się na obiektach Klubu Sportowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy alei Powstania Warszawskiego.

Dodaj komentarz