Opłacalna wymiana butli do SodaStream Kraków

Spinel Soda to polska firma posiadająca w swojej ofercie saturator, akcesoria do saturatorów oraz gaz spożywczy przeznaczony do gazowania wody.
Tworzenie pysznych napojów w domu dla wielu osób wydaje się być czymś naprawdę skomplikowanym. Obecne urządzenia jednak zdecydowanie nam to ułatwiają. Argumentów można znaleźć wiele, lecz skupimy się na tworzeniu napojów gazowanych. Okazuje się, że nie musimy specjalnie iść do sklepu gdy najdzie nas ochota na orzeźwiający napój – jesteśmy w stanie zagazować wodę w naszym domowym zaciszu!

Urządzeniem, które na to pozwala jest saturator. Spinel Soda BubbleON to wyjątkowy saturator do wody gazowanej, który pozwoli Ci na stworzenie bazy do drinków czy innych napojów, a jeżeli masz ochotę na zwykłą wodę gazowaną, to saturator ją po prostu dla Ciebie przygotuje. To właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na urządzenie Spinel Soda.

Spinel Soda – co to jest i do czego służy?

Dla osób wychowanych w czasach PRL-u to, co oferuje nam urządzenie Spinel Soda do gazowania wody nie jest niczym nieznanym. Sprzedawców napojów gazowanych bardzo często można było spotkać na ulicach, oferowali oni zarówno zwykłą wodę gazowaną, jak i z dodatkiem smakowych syropów. Obecne saturatory, takie jak chociażby Spinel Soda BubbleON są wiele bardziej zaawansowanymi urządzeniami, które zostały stworzone aby wykorzystać je w domu.

Spinel Soda to sprytne i poręczne urządzenie, na które składa się sam saturator oraz butelki, w środku znajduje się cylinder ze spożywczym gazem CO2, nazywany również nabojem lub po prostu butlą. Wcześniej wspomniane butelki, są wykonane z plastiku o pojemności 1 litra. To właśnie w butelkach Spinel Soda odbywa się cały proces nasycania wody dwutlenkiem węgla.

Jak używać saturatora Spinel Soda BubbleON?

Korzystanie z saturatora Spinel Soda jest banalnie proste, oraz co ważne naprawdę intuicyjne. Na początek należy napełnić butelkę czystą wodą, następnie umieścić w urządzeniu zgodnie z instrukcją. Po umieszczeniu butelki można przystąpić do gazowania, wciśnij przycisk znajdujący się na górze saturatora, w zależności od oczekiwanego stopnia zagazowania należy użyć przycisku od 1 do 3 razy.

Ile kosztuje wymiana cylindra Spinel Soda?

Sercem saturatorów są cylindry wypełnione spożywczym gazem CO2, to dzięki nim gazowanie wody jest możliwe. Cylindry są poręczne i posiadają określoną pojemność. Co należy zrobić, gdy butla zostanie opróżniona? W tej sytuacji dostępne są dwie możliwości. Wymienić butlę w stacjonarnym punkcie Spinel Soda lub zlecić wymianę wysyłkową za pośrednictwem strony spinelsoda.pl

Producent oferuje usługę napełniania zużytych cylindrów dwutlenkiem węgla, nie tylko swojej marki Spinel Soda ale również innych dostępnych na rynku. Napełnianie cylindrów jest nie tylko ekologiczne ale również ekonomiczne. W punkcie Spinel Soda za wymianę naboju z klasycznym zaworem zapłacimy wyłącznie 15 zł, z kolei za wymianę różowego cylindra marki SodaStream zapłacimy 25 zł.

Czy Spinel Soda się opłaca?

O spinel Soda dowiedzieliśmy się już wiele, czas zadać sobie kluczowe pytanie – czy zakup saturatora Spinel Soda BubbleON jest opłacalny?

Oczywiście zakup urządzenia wiąże się początkowo z jednorazowym wydatkiem, jednak koszty eksploatacji to zupełnie inny temat. Biorąc pod uwagę koszty wymiany butli, stworzenie jednego litra gazowanej wody przy użyciu saturatora to znikomy koszt.

Spinel Soda wydaję się być niezwykle opłacalnym rozwiązaniem, a przede wszystkim niezwykle wygodnym.

Dodaj komentarz