Nowy prezydent Krakowa dojeżdża do pracy na rowerze

Pan Aleksander Miszalski, nowo upieczony prezydent miasta Krakowa, uczestniczył w ceremonii ślubowania w towarzystwie swojej małżonki Anny Miszalskiej. Zaskakująco, do ratusza przybyli razem na rowerach. Anna Miszalska została uroczyście obdarowana bukietem kwiatów podczas tego wydarzenia na sali obrad Rady Miasta Krakowa. W ten sam sposób zamknięto rozdział urzędowania Jacka Majchrowskiego – jego żona Barbara również otrzymała kwiaty.

Aleksander Miszalski jest czterdziestotrzyletnim mężczyzną, który pięć lat temu zawarł związek małżeński ze swoją teraz obecną żoną Anną. Ceremonia zaślubin odbyła się w jednym z najbardziej znanych kościołów w Krakowie – Kościele św. Anny.

Miszalski od wielu lat cieszy się jazdą na rowerze i korzysta z niego jako preferowanego środka transportu, zwłaszcza gdy musi przemieścić się na niewielką odległość. Mieszka on w centrum miasta i nawet podczas zimy decyduje się na rower. Jego zamiłowanie do ekologicznego transportu było widoczne już podczas kampanii wyborczej, gdy obiecał nie rezygnować z roweru i używać go do dojazdów do pracy w magistracie.

Dodaj komentarz