Natalia Szroeder oraz Krzysztof Zalewski włączają się do koncertu uświetniającego 10-lecie TAURON Areny Kraków

Wydarzenie muzyczne noszące nazwę „To Kraków tworzy metamorfozy” jest organizowane z okazji jubileuszu dziesięciolecia istnienia TAURON Areny Kraków. Głównym założeniem koncertu jest prezentacja utworów takich ikon polskiej sceny muzycznej jak Zbigniew Wodecki, Marek Grechuta, Kora Jackowska i Andrzej Zaucha. Wyjątkowość tego wydarzenia wynika z faktu, że te utwory zostaną zaprezentowane w nowych, unikalnych aranżacjach, które są dziełem artysty Miuosha.

Koncert ten zyskuje na atrakcyjności dzięki dołączeniu do niego nowych wykonawców. Nie tak dawno, lista artystów biorących udział w tym wyjątkowym projekcie powiększyła się o dwie osoby – Natalię Szroeder i Krzysztofa Zalewskiego.

Data koncertu została wyznaczona na 5 kwietnia 2024 roku. Ten dzień stanie się świadkiem niecodziennego widowiska, w którym różni wykonawcy, reprezentujący różne style muzyczne i należący do różnych pokoleń, przypomną publiczności o kultowych piosenkach. Wspólnym zadaniem muzyków będzie udowodnienie, że te utwory wciąż mają wiele do zaoferowania, można je odkrywać na nowo i to nawet z dodatkiem nutki współczesności.

Dodaj komentarz