Kraków nawiązuje lotnicze połączenie z Kuwejtem – nowa propozycja dla podróżnych

Lotnisko w Krakowie-Balicach ma przyjemność poinformować o uruchomieniu nowej trasy lotniczej. W najbliższym czasie podróżni będą mieli możliwość wyruszenia w podróż do odległego Kuwejtu. Jest to następna destynacja na Bliskim Wschodzie dostępna z krakowskiego lotniska, po wcześniejszym nawiązaniu połączeń z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Zaledwie dwukrotnie w ciągu tygodnia będzie realizowane połączenie na tej trasie.

Bliski Wschód staje się coraz bardziej modnym celem podróży zarówno dla tych, którzy planują dłuższy urlop, jak i tych, którzy szukają krótkich, ale intensywnych wrażeń turystycznych. Od 11 czerwca mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli szansę odwiedzić jeden z najbardziej majętnych krajów świata – Kuwejt.

Linia lotnicza Jazeera Airways będzie obsługiwała ten rejs we wtorki i piątki. Lot na daną trasę zajmie około 5 godzin. Ta opcja będzie dostępna dla podróżnych tylko podczas sezonu letniego, a końcowy termin jej realizacji to 24 września.

Ta nowość jest również ciekawą propozycją dla tych, którzy kierują się jeszcze dalej, planując podróż do Arabii Saudyjskiej, Indii, Pakistanu, Omanu lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Kuwejcie będą mieli możliwość przesiadki na odpowiednie połączenia.

Dodaj komentarz