"Kraków, czas zrobić hałas" – Szaran, nowohucki raper, podejmuje decyzje kariery

Zwróciłeś uwagę na ruchy młodego rapera ze znanej krakowskiej dzielnicy Nowa Huta? W kontekście rozwoju swojej muzycznej kariery, Szaran wypowiedział te słowa: „Zróbcie hałas dla Krakowa”. Były to jego komentarze tuż po podpisaniu znaczącego kontraktu muzycznego, który zakończył jego dotychczasowy związek z wytwórnią SB Maffija. Wszystko to nastąpiło po udanym zaangażowaniu artysty w projekcie Hotel Maffija.

Nie tak dawno temu opisywaliśmy początki Szarana. Na starcie 2021 roku, ten ambitny raper dopiero zaczynał realizować swoją wizję muzyczną, mając zamiar przekroczyć granice swojego „bloku”. Początkowo współpraca artysty z Universal Music Polska umożliwiła dystrybucję jego utworów.

Jednak prawdziwa zmiana nadeszła w czerwcu, kiedy kariera Szarana nabrała tempa. W tym okresie artysta zdecydował się na współpracę z wytwórnią SB Maffija. Poprzez udział w cyklu Hotel Maffija Szaran miał okazję pracować z najwybitniejszymi postaciami polskiego rapu. Był to moment przełomowy dla jego popularności, szczególnie dzięki utworowi „Powodzenia Szaran”, który powstał we współpracy z Bedoesem i Białasem.

Dodaj komentarz