Gratka dla fanów zespołu Lady Pank

Fani Lady Pank będą mieli okazję obejrzeć zespół na żywo na dziedzińcu klubu Forty Kleparz w Krakowie. Występ organizowany jest w ramach serii koncertów plenerowych.

Zespół, na którym wychowały się pokolenia

Warto wspomnieć, że zespół jest na polskiej scenie muzycznej już prawie 40 lat. W tym czasie zdążył zapisać się niemalże złotymi zgłoskami w historii polskiej muzyki rockowej, a na utworach grupy wychowało się kilka pokoleń Polaków. Największą popularność zespół zdobył w latach 1983–1986. W skład zespołu wchodzą obecnie Jan Borysewicz czy Janusz Panasewicz Kuba Jabłoński oraz Krzysztof Kieliszkiewicz. Lady Pank to jeden z najbardziej znanych zespołów w Polsce. Utwory zespołu, choć mają już kilka, a nawet kilkadziesiąt lat, to nadal są częstymi bywalcami imprez, w tym wesel i urodzin. Wielu Polaków ma sentyment do zespołu, który tworzył muzykę jeszcze w latach ich wczesnej młodości. Podczas występu w krakowskim klubie na pewno usłyszymy takie znane i uwielbiane hity jak „Mniej niż zero” czy „Kryzysowa narzeczona„.

Ostudzony zapał

Choć wielu z nas uwielbia koncertowe szaleństwo, należy pamiętać o tym, że nadal panuje epidemia koronawirusa. Z tego powodu trzeba stosować się do odgórnie wprowadzonych obostrzeń. Powinno się między innymi zakrywać nos i usta oraz zachowywać dystans społeczny (oczywiście w miarę możliwości). Koncert to część letniej trasy koncertowej pod hasłem „Strach się bać 2020”. Zespół wystąpił już m.in. w Ostródzie, Ustroniu, Żywcu i Kołobrzegu. W przyszłości odwiedzi również Sopot, Gorzów Wielkopolski, Płock, Opole, Warszawę i wiele, wiele innych polskich miast.