Daniel Zdeb, 15-letni obrońca, podpisuje swoją pierwszą umowę profesjonalną z Wisłą Kraków do końca czerwca 2027

Młody i utalentowany defensor futbolu, Daniel Zdeb, oficjalnie stał się zawodnikiem Wisły Kraków. W wieku ledwie 15 lat, zawodnik ten podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem, który będzie obowiązywał aż do dnia 30 czerwca 2027 roku.

Daniel zaczynał swoją piłkarską karierę w niewielkim klubie Słomniczanka, położonym niedaleko Krakowa. Jednak już w 2018 roku został zaproszony do projektu Wiślacki Diament i przeniósł się do Wisły. Podczas swojego pobytu na Reymonta, Daniel szybko wspinając się po szczeblach młodzieżowych po raz pierwszy wystąpił w Centralnej Lidze Juniorów U-15 w poprzednim sezonie, a w tym roku zadebiutował już w drużynie U-17.

Aktualnie Zdeb boryka się z problemem kontuzji stawu skokowego. Pomimo to wyraził ogromną radość ze związania swojej przyszłości z Wisłą Kraków, dzieląc swoje uczucia na oficjalnej stronie Akademii „Białej Gwiazdy”: „Czuję się niesamowicie. Było to moje marzenie, aby podpisać profesjonalny kontrakt z Wisłą Kraków. To jest klub, któremu kibicowałem od dzieciństwa i zawsze chciałem tutaj grać. Teraz mam okazję pokazać się na wyższym poziomie. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę związać swoje losy z Wisłą na dłuższy czas. Byłem tu już dość długo i czuję się tu doskonale. Nigdy nie myślałem o przenosinach, bo moim marzeniem jest zagrać kiedyś przy R22. Rozwinąłem się tutaj bardzo mocno i jestem wdzięczny za możliwość wyróżnienia się dzięki projektowi Wiślacki Diament.”

Dodaj komentarz