Charytatywny bieg w Krakowie odbędzie się już w tę niedzielę!

W najbliższą niedzielę w Krakowie odbędzie się charytatywny półmaraton organizowany we współpracy z fundacją Schola Cordis. Podczas biegu będą zbierane pieniądze na leczenie dzieci cierpiących na choroby kardiologiczne. W związku z wydarzeniem kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

XIX Półmaraton Marzanny – drogi w Krakowie będą zablokowane

W związku z XIX Półmaratonem Marzanny kierowców czekają objazdy. Wybrane drogi w Krakowie będą zablokowane. Zmiany dotyczą również kursowania pojazdów komunikacji miejskiej. Pierwsze utrudnienia będą widoczne już o godzinie 10:00, gdy zostanie zablokowana droga wokół Błoń. Do godziny 15:00 zamknięte będą następujące ulice: Focha, Królowej Jadwigi, Emaus, Kościuszki, Księcia Józefa, Podzamcze i św. Idziego.

Osoby chętne do wzięcia udziału w biegu wciąż mogą się zapisać. Warto pamiętać, że uczestnictwo w półmaratonie pomaga w zbieraniu pieniędzy na chore dzieci. Dotychczas udało się uzbierać 700 tys., zł. Są plany, by kwotę tę zwiększyć do miliona. To może się udać. Udział w biegu zadeklarowało około 4 tys. osób. Wciąż dostępnych jest 300 miejsc.

Dodaj komentarz