20-lecie trasy koncertowej PUNKY REGGAE live 2024 – powrót wibracji punk rocka i reggae

Rok 2024 zapowiada się niezwykle emocjonująco dla miłośników energetycznej muzyki, pełnej optymistycznych tonów, szczerych dźwięków i pozytywnej atmosfery. Zapraszamy wszystkich fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia trasy koncertowej PUNKY REGGAE live. Trasa, której pierwsza edycja odbyła się w Polsce w 2004 roku, będzie obchodzić swoje jubileuszowe urodziny i chcemy, aby były one prawdziwym muzycznym świętem.

Jubileuszowe wydarzenie stanowić będzie sentymentalne powroty do przeszłości dla wielu uczestników, ale jednocześnie będzie to przyjemność dla ducha i ucha nowych odbiorców. Przygotujcie się na niezapomniane przeżycia, gdy na tej samej scenie pojawią się trzy zespoły, których wkład w historię trasy jest nieoceniony. Mowa tutaj o wiecznie młodych gospodarzach – FARBEN LEHRE, którzy przygotowują specjalne niespodzianki na PRlive 2024 oraz unikalną setlistę. Obok nich wystąpią doświadczeni i nadal pełni energii członkowie zespołu The BILL oraz zawsze pełni optymizmu i pracowitości muzycy z LENIWIEC.

Podczas jubileuszowej edycji PUNKY REGGAE live 2024 czeka was prawdziwa muzyczna uczta, pełna melodyjnego punk-rocka, żywiołowej brawury i pozytywnych dźwięków, przesiąkniętych klimatem reggae & ska. W każdym z planowanych koncertów na scenie obok trzech głównych zespołów wystąpi czwarty, specjalnie zaproszony gość-support. A w dwóch miastach – Warszawie i Krakowie – liczba zespołów zwiększy się do sześciu, dołączą bowiem AKURAT, GUTEK & ZENEK KUPATASA. Wszystkie zaproszone grupy mają za sobą aktywny udział w poprzednich edycjach trasy PRlive.

Dodaj komentarz